Bez slavnostního osvětlení bychom si dnes už asi těžko mohli naše město představit. Stalo se neodmyslitelnou součástí městské infrastruktury a významnou rolí se podílí na zvýraznění architektonických památek města a pěší zóny v Brně.

Girlandy dotvářejí slavnostní atmosféru středu města. V Girlandách jsou umístěny tradiční reklamní plochy, které lze objednat u naší společnosti. V uplynulých letech bylo rekonstruováno slavnostní osvětlení u několika významných památek jako je např.: kostel Sv. Petra a Pavla, kostel Sv. Tomáše, kostel Sv. Jakuba, Červený kostel, Husovický kostel, Bazilika Nanebevzetí panny Marie na Mendlově náměstí, kostel na Kapucínském náměstí a v neposlední řadě lze rovněž jmenovat hrad Špilberk. Od roku 2009 společnost zajišťuje montáž vánočních motivů ve „zlatém kříži“ města Brna a zdobení Vánočního stromu na Náměstí Svobody.

Společnost také každoročně zabezpečuje za úplatu dodávky elektrické energie do vánočního osvětlení jednotlivých městských částí. Na objednání zabezpečuje i montáže vánočního osvětlení a jejich uvedení do provozu. Na zakázku lze osvětlit jakýkoliv objekt, od návrhu světelně technické dokumentace, doručení vhodných svítidel až po samotnou realizaci.