Vánoční stánky mohou sloužit po celý rok

Pořádáte třeba farmářské trhy nebo nějakou zajímavou kulturní akci pod širým nebem pro veřejnost? Pak by se vám možná hodila nabídka společnosti TSB, která letos oslovila městské části s novou nabídkou: využít dřevěné stánky, které Brňané znají z vánočních trhů na náměstí Svobody, i jindy v roce. „Dodávku a pronájem těchto stánků nabízíme zhruba v termínu od března do konce října. Myslíme si, že je zbytečné, aby tyto půvabné a přitom praktické „chaloupky“ ožily jen v čase adventu. Víme, že městské části pořádají i jindy v roce spoustu akcí, kde by se jim mohly hodit. Přizpůsobena je i cenová nabídka,“ uvedl generální ředitel TSB.

 

Květinová výzdoba

Také letos nabízejí TSB radnicím městských částí „sezonní“ využití stožárů veřejného osvětlení pro instalaci květinové výzdoby. „Zajistíme nejen umístění speciálních půlkruhových květináčů s osazenými rostlinami na stožáry, ale také zhruba od května do října odbornou péči o vysazené květiny.

Nasvětlení přechodů pro chodce

Zajistit co největší bezpečnost na místech, kde se pohybují děti, je samozřejmě snahou i společnosti Technické sítě Brno. I proto se také letos obrátila na radnice všech městských částí v Brně se speciální nabídkou určenou právě školkám a školám v daných lokalitách.