TSB chtějí dětem svítit ještě bezpečněji

Zajistit co největší bezpečnost na místech, kde se pohybují děti, je samozřejmě snahou i společnosti TSB. I proto se také letos obrátila na radnice všech městských částí v Brně se speciální nabídkou určenou právě školkám a školám v daných lokalitách. „Naše společnost je pověřena městem Brnem správou veřejného osvětlení v moravské metropoli. Na základě zkušeností našich pracovníků z terénu ale víme, že venkovní osvětlení, ať už stožáry nebo svítidla sama, nebývají v areálech školských zařízení právě v dobrém stavu a dokonce by někde mohly být ohroženy i děti,“ uvedl generální ředitel TSB. Pracovníci TSB, proto na objednávku městských částí stav veřejného osvětlení v prostorách jejich školských, ale i volnočasových organizací zkontrolují, prověří jeho stav a případně navrhnou i náměty pro další zlepšení. „Na základě revize osvětlení a statiky stožárů v mateřince Laštovkova jsme například už podali nabídku na celkovou rekonstrukci osvětlení. Ve školce na Dubové ulici v Jundrově budeme zase na základě kontroly rekonstruovat kabelové rozvody,“ doplnil generální ředitel TSB.

 

Květinová výzdoba

Také letos nabízejí TSB radnicím městských částí „sezonní“ využití stožárů veřejného osvětlení pro instalaci květinové výzdoby. „Zajistíme nejen umístění speciálních půlkruhových květináčů s osazenými rostlinami na stožáry, ale také zhruba od května do října odbornou péči o vysazené květiny.

Celoroční nabídka stánků

Pořádáte třeba farmářské trhy nebo nějakou zajímavou kulturní akci pod širým nebem pro veřejnost? Pak by se vám možná hodila nabídka společnosti TSB, která letos oslovila městské části s novou nabídkou: využít dřevěné stánky, které Brňané znají z vánočních trhů na náměstí Svobody, i jindy v roce.