ZELENÁ LINKA (HLÁŠENÍ PORUCH): 800 100 312 || KOLEKTORY (REZERVACE PRO FIRMY) || ŽÁDOST O VYJÁDŘENÍ || VEŘEJNÉ ZAKÁZKY
english version

Nabídka služeb pro městské části

Celoroční nabídka stánků

Květinová výzdoba

Nasvětlení přechodů pro chodce

CELOROČNÍ NABÍDKA STÁNKŮ

Pořádáte třeba farmářské trhy nebo nějakou zajímavou kulturní akci pod širým nebem pro veřejnost? Pak by se vám možná hodila nabídka společnosti TSB, která letos oslovila městské části s novou nabídkou: využít dřevěné stánky, které Brňané znají z vánočních trhů na náměstí Svobody, i jindy v roce.

Květinová výzdoba

TSB nabízejí radnicím městských částí „sezónní“ využití stožárů veřejného osvětlení pro instalaci květinové výzdoby. Zajistíme nejen umístění speciálních půlkruhových květináčů s osazenými rostlinami na stožáry, ale také zhruba od května do října odbornou péči o vysazené květiny. A to kompletně, od zálivky až po pravidelné přihnojování,“ uvedl generální ředitel společnosti TSB. Stožáry, které splňují potřebné parametry pro instalaci květináčů a kde nedojde k případnému narušení statiky, už společnost vytipovala. „Přece jen jde svým způsobem o technické zařízení a je třeba například dbát o to, aby je voda při zalévání nepoškodila a nenatekla, kam nemá,“ doplnil generální ředitel. Květináče jsou vyrobeny z materiálu odolného proti povětrnostním vlivům, takže nehrozí takřka žádné riziko poškození. Nejrozkvetlejšími částmi se pro letošní rok stanou Vinohrady, Královo Pole, Žabovřesky a Černovice, které si již výzdobu objednaly v počtu od pěti do čtrnácti kusů květináčů s muškáty a surfiniemi. Zájemci si mohou přijít prohlédnut ukázkový vzorek před sídlo společnosti na Barvířské 5, kde jsou na jednom ze stožáru květináře „ukázkově“ instalovány.

NASVĚTLENÍ PŘECHODŮ PRO CHODCE

Zajistit co největší bezpečnost na místech, kde se pohybují děti, je samozřejmě snahou i společnosti Technické sítě Brno. I proto se také letos obrátila na radnice všech městských částí v Brně se speciální nabídkou určenou právě školkám a školám v daných lokalitách.